Opublikowano

Immulina Plus, syrop dla dzieci

Syrop Immulina Plus, to suplement diety o smaku kiwi i limonki, przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. Wzmacnia odporność organizmu dziecka, dzięki zawartym w nim składnikom aktywnym. W składzie znajdują się ekstrakty ze spiruliny i aceroli, a także beta-glukan oraz cynk. Zawarty w składzie ekstrakt z aceroli jest naturalnym źródłem witaminy C. Ekstrakt ze Spiruliny platensis dostarcza kompleks lipopolisacharydowy. Cynk wpływa na: utrzymanie zdrowych kości, prawidłową syntezę białek i DNA, właściwy metabolizm witaminy A, makroskładników odżywczych, kwasów tłuszczowych i węglowodanów oraz zachowanie prawidłowych funkcji poznawczych. Preparat Immulina Plus nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej, zbilansowanej diety, jest jedynie jej uzupełnieniem. W syropie może wystąpić naturalny osad, co nie jest zjawiskiem niepożądanym. 

Zalecane spożycie:

1 miarka (2,5ml) lub 2 miarki (5ml) dziennie po posiłku, popijając wodą. Przed spożyciem suplementu diety wstrząsnąć butelką. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennie.

Uwagi:

Nie zaleca się stosowania suplementu w przypadku kobiet w ciąży, kobiet karmiących, dzieci poniżej pierwszego roku życia bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Nie należy zażywać suplement w przypadku alergii na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w temperaturze pokojowej poza zasięgiem dzieci. Po otwarciu przechowywać syrop w lodówce w temperaturze 2-8°C. Suplement zawiera cukier. 

Zawartość netto suplementu diety wynosi 100ml.