Opublikowano

Jakie prezenty sprawdzą się na baby shower?

ubranka dzieciece

Coraz częściej dla przyszłych mam organizuje się przyjęcie, czyli tzw. baby shower. To wyjątkowa okazja, która służy świętowaniu nadchodzącej, nowej roli w życiu kobiety, jak i przyjścia na świat jej pociechy. To impreza najczęściej odprawiana przez przyjaciółki przyszłej mamy, które chcą okazać swoją radość i przygotowują dla niej liczne niespodzianki. Z pewnością na baby shower nie wypada pójść z pustymi rękoma! Co najlepiej sprawdzi się na prezent z tej okazji? Pierwsze zabawki, ubranka dziecięce, czy może coś przydatnego dla mamy? 

Ubranka dziecięce – najlepszy wybór na prezent z okazji baby shower!

Okoliczności imprezy zachęcają do tego, by prezent mógł posłużyć niemowlakami. Przyszła mama, ma ciężkie zadanie związane z przygotowaniem całej wyprawki dla noworodka. Z pewnością pomoc przyjaciółek okaże się w tym przypadku nieoceniona. Dlatego, warto na baby shower podarować ubranka dziecięce (dostępne na https://pinokio.pl), które z pewnością okażą się praktycznym prezentem. Jeśli do tego momentu nie będzie znana płeć maluszka, nic straconego. Aktualnie dostępnych jest wiele ubranek dziecięcych w bardzo neutralnych kolorach i wzorach. 

Jakie ubranka dziecięce na początek będą potrzebne? 

Małe dzieci bardzo szybko rosną, ale i tak potrzebują sporego zapasu ubranek. Już do samego szpitala na narodziny rodzice muszą zapakować ubranka dziecięce w różnych rozmiarach. Niezbędne są body dziecięce, zarówno z długim, jak i krótkim rękawkiem, pajacyki, śpioszki, półśpiochy, kaftaniki, dresiki i legginsy niemowlęce, a także czapeczki, skarpetki i łapki niedrapki.