Opublikowano

Karmienie piersią a karmienie za pomocą mleka modyfikowanego

Współcześnie wśród kobiet istnieje naprawdę bardzo gorąca dyskusja dotycząca karmienia. Bardzo wiele matek pragnie karmić piersią, gdy pojawia się konieczność karmienia za pomocą butelki do karmienia, która jest wypełniona po prostu mlekiem modyfikowanym, przeżywają one poważny dramat.

Kiedy należy karmić mlekiem modyfikowanym

butelki dla dzieciButelki dla dzieci wypełniono mlekiem modyfikowanym, to dosyć częsty widok na oddziałach położniczych, na których kobiety leżą tuż po porodzie. Okazuje się bowiem, że na samym początku tak zwanej drogi mlecznej, mogą pojawić się jakieś przejściowe problemy. To właśnie wtedy dziecko słabo przybiera na wadze, oraz jest po prostu głodne, dlatego niezbędne jest jego dokarmianie za pomocą butelki do karmienia. Czasami w środku może znajdować się również mleko matki. Wiele kobiet odciąga mleko za pomocą laktatora, jeżeli maluszek ma jakieś problemy z przystawieniem się do piersi, albo z wypracowaniem prawidłowej techniki ssania. Butelki do karmienia pełne mleka, czy to modyfikowanego, czy też od matki, to po prostu butelki z jedzeniem. Chociaż dla dziecka mleko matki jest zdrowsze, czasami po prostu zachodzi taka konieczność i dziecko musi jeść mleko modyfikowane.

 

Czy dziecko karmione z butelki dla dzieci będzie prawidłowo się rozwijać

Oczywiście dzieci karmione za pomocą butelki jak najbardziej będą się prawidłowo rozwijać. Chociaż karmienie piersią pozwala stworzyć bardzo bliską więź pomiędzy mamą a dzieckiem, tak naprawdę można to osiągnąć również karmiąc za pomocą butelki. Dlatego naprawdę najwyższa pora przestać demonizować mleko modyfikowane. Dzieci karmione właśnie nim prawidłowo się rozwijają pod względem psychoruchowym, a także pod względem emocjonalnym.

Oferta sprzedażowa butelek dla dzieci pod adresem: https://bebito.pl/butelki