Opublikowano

kit&kin pieluszki 1 nie tylko dla proekologicznych rodziców

Nie da się ukryć, że pieluszki jednorazowe to niezwykłe ułatwienia dla każdego rodzica. Niestety, przeciętne niemowlę, zanim nauczy się korzystać z nocnika, zużywa tego produktu bardzo dużą ilość. Co na to ekolodzy i proekologiczni rodzice? Ci pierwszy zdecydowanie nie są zadowoleni, ponieważ pieluchy mogą rozkładać się nawet 500 lat, a ci drudzy decydują się na pieluszki biodegradowalne.

Jednorazowe i biodegradowalne

Dzisiejsi rodzice są coraz bardziej proekologiczni. Są świadomi tego, że środowisko naturalne jest coraz bardziej degradowane i jeśli chcemy coś zmienić, to musimy zacząć od siebie samych. Dodatkowo pojawia się coraz więcej alergii, które często są skutkiem zanieczyszczenia środowiska. Maluszek z alergią skórną to nie lada problem. Niezwykle ważne jest stosowanie produktów całkowicie naturalnych. kit&kin 1 to produkt, który wyszedł naprzeciw takim właśnie oczekiwaniom rodziców. Wykonane z naturalnych materiałów i całkowicie biodegradowalne, są bezpieczne dla dziecka i środowiska.

Sławna mama zna się na rzeczy

kit&kin pieluszki 1 zostały stworzone przez wokalistkę popularnego zespołu Spice Girls – Emmę Lee Bunton. Sama jest również mamą, więc problem jest jej jak najbardziej znany. Uzyskały wiele wyróżnień i nagród. Posiadają pozytywną opinię dermatologów, pediatrów i położnych, ponieważ zawierają naprawdę dużo mniej chemicznych dodatków, a to przekłada się na większe bezpieczeństwo dla skóry dziecka, która jest w nich znacznie skuteczniej wentylowana i nie ulega podrażnieniom.