Opublikowano

Opaski dla niemowląt – jakie wybrać?

Opaski dla niemowląt - jakie wybrać

W sklepie internetowym Pinokio można znaleźć szeroki wybór opasek dla niemowląt. Opaska na maleńkiej główce prezentuje się niezwykle pięknie, a do tego jest funkcjonalna i praktyczna. Chroni przed chłodem i wiatrem. Uszyta z wysokiej jakości, naturalnych materiałów, dodaje uroku i przykuwa wzrok. Jest to produkt bezpieczny, nie uciska oraz pięknie zdobi i uzupełnia look.

Opaski dla niemowląt – funkcjonalny i piękny dodatek

Spacery podczas chłodnych, wietrznych dni są niebezpieczne dla maluszka, ponieważ mogą wywołać przeziębienie, natomiast w czapce dziecku grozi przegrzanie. Najlepszym wyborem są wówczas opaski dla niemowląt. Produkty te nie tylko chronią dziecko przed zachorowaniem, ale najzwyczajniej pięknie prezentują się na główce bobasa. Mogą się przydać zarówno w przypadku dziewczynki, jak i chłopca, wszystko zależy od modelu i koloru. 

Opaski dla niemowląt z tego sklepu są wyprodukowane w Polsce z wysokiej jakości materiałów, przede wszystkim z bawełny i elastanu. Dodatek tego ostatniego powoduje większą elastyczność  i tym samym lepiej przylega i chroni delikatną główkę dziecka przed warunkami atmosferycznymi. Kokarda z przodu sprawia, że dziecko wygląda jeszcze słodziej.

Różnorodna oferta opasek dla niemowląt 

W asortymencie sklepu znajduje się wiele różnych opasek dla maluszków.

  • Wspaniała opaska wiązana, różowa z bawełny i elastanu, doskonała, jako modny dodatek z motywem ponadczasowej kraty.
  • Opaski występujące w wielu odcieniach koloru różowego, ze wzorami lub gładkie, uszyte z najwyższej jakości bawełny.
  • Czarne i szare opaski, z modnymi printami lub gładkie. Neutralne kolory powodują, że dopasowują się do każdej stylizacji.