Opublikowano

Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY dla każdej mamy

odciąganie pokarmu laktatorem

Młode mamy potrzebują pomocy przy opiece nad dzieckiem. Obowiązków związanych z wychowaniem dziecka jest bardzo dużo, szczególnie w pierwszych miesiącach jego życia. Na pewno pomocą powinna służyć rodzina i najbliżsi, ale można też skorzystać z pomocnych urządzeń elektrycznych, które ułatwiają pielęgnację dziecka i opiekę nad nim.

Laktator do odciągania pokarmu

Większość świeżo upieczonych mam marzy o karmieniu piersią. W ten sposób zapewnia się dziecku to co dla niego najlepsze. Jednak sam proces karmienia, który w pierwszych miesiącach życia ma bardzo dużą częstotliwość może być dla młodej mamy bardzo męczący. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest zakup podwójnego laktatora elektrycznego Ameda MYA JOY dostępnego w sklepie milklab.pl, który będzie nieocenioną pomocą w pierwszym roku życia dziecka.

Czemu służy laktator?

Jak sama nazwa wskazuje podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY służy od odciągania pokarmu z piersi. Stosuje się go w różnych sytuacjach, na przykład po to, by nie spowodować nawału pokarmowego, który czasem się zdarza u świeżo upieczonych mam. Systematycznie opróżnianym piersiom nie grozi też zapalenie ani ból, dodatkowo takim podwójnym laktatorem elektrycznym Ameda MYA JOY można odciągać pokarm z obu piersi w jednym czasie, a to spora oszczędność czasu.

podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY

Co zachęca do wypróbowania laktatora firmy Ameda?

Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY to produkt z najwyższej półki. Ma on specjalne zabezpieczenie, dzięki któremu mleko nie dostaje się do przewodów urządzenia, poza tym ma też osłonę silnika chroniącą go przed wilgocią. Laktator ten jest cichy i precyzyjny, można w nim ustawić dowolną szybkość i siłę odciągania mleka z piersi. W zestawie z laktatorem kupuje się także butelkę na mleko, co jest bardzo praktyczne. Ma on zasilanie bateryjno – sieciowe, dzięki temu można go używać zawsze i wszędzie podle potrzeby.